VIP OFİS MOBİLYASI NEDİR?

01 Temmuz 2023

VIP OFİS MOBİLYASI NEDİR?

VIP OFİS MOBİLYASI NEDİR?

VIP Ofis Mobilyaları, önemli bir statüye sahip işveren ve yöneticiler ile tanınmış kişiler için üretilen, kişiye özel yüksek kalitede ofis mobilyalarıdır. Ofis çalışma hayatının genelinde Suntalam ve Mdflam ürünler kullanılırken VIP Yönetici ve makam takımlarında Mdf üzerine doğal kaplama ve cila ya da Mdf üzeri Lake renk seçenekleri tercih edilmektedir. VIP Makam takımlarında kullanıcının talepleri göz önüne alınarak Ses Sistemi, Kasa, Çöp Kovası, Organizer, Led Sistemi, Sümen, Gizli Bölme gibi özellikler ürüne entegre edilmekte, bu şekilde çalışma hayatını kolaylaştırabilecek unsurlar kişiye özel olarak makam takımı üzerinde toplanmaktadır.

VIP Ofis Mobilyaları üretimleri esnasında büyük oranda el emeği ve ustalık gerektirmekte, yüksek kalitede malzemeler deneyimli ustaların ellerinde bu seçkin ve kişiye özel Makam Takımlarına dönüşmektedir. Projelendirme sırasında makam odası dekorasyon özellikleri ve makam takımı özellikleri birlikte göz önüne alınarak çalışma ortamının tamamında uyum ve bütünlük sağlanmaktadır.

Geçmişte daha çok Klasik Ofis Mobilya Modelleri kullanılarak üretilen VIP Ofis Mobilyaları, günümüzde Modern ve Avangart tarzlarının da uygulanmaya başlanması ile daha geniş bir ürün yelpazesine kavuşmuştur. Vizyon Ofis Mobilyaları ülkemizde ve Dünyada VIP Ofis Mobilyalarının geliştirilmesi ve çeşitlendirilmesi konusunda öncü firmalardan biri olmuştur ve kişiselleştirilebilen 20 civarı özel VIP Makam Takımı modelini belirli aralıklarla yenileyerek Ofislerinde fark yaratmak isteyen VIP müşterilerine hizmet sunmaktadır. 

Teklif Sepeti